top of page

 Новини

 
 Інформація про масові заходи ЦДЮТ Залізничного району м. Львова

Гуртки. Львів

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про конкурс-виставку робіт вихованців гуртків та студій декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, яка проходила у листопаді 2015 р. в приміщенні ЦДЮТ

 

ЗОЛОТІ БАРВИ УКРАЇНСЬКОЇ ОСЕНІ

Саме так називався конкурс-виставка робіт вихованців гуртків і студій декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м.Львова, яка проходила у листопаді 2015 року в приміщенні ЦДЮТ. Метою цього заходу організатори визначили виховання в учнів засобами декоративно-ужиткового мистецтва любові до рідної України, до її природи, до навколишнього світу; виховання поваги до народних традицій; формування високих морально-етичних, естетичних та духовних цінностей; збереження та розвиток мистецької культури.

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє

про благочинну акцію «Подаруй дітям радість»,

організовану і проведену районним учнівським парламентом

для вихованців інтернату №2 м. Львова

 

ПОДАРУЙ ДІТЯМ РАДІСТЬ

Життя дарує радість кожному. Треба уміти її бачити і берегти. А ще нею можна ділитися. Так вирішили в учнівському парламенті Залізничного району м. Львова (куратор Анісімова Ж.К.) і організували 5 листопада акцію «Подаруй дітям радість» для вихованців інтернату № 2 м. Львова.

 

Гуртківці Зразкової циркової студії «Львівські віртуози» ЦДЮТ Залізничного району м. Львова 22 жовтня 2015 року перемогли у півфіналі телевізійної гри «Перегони».


ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!

Команда ЦДЮТ Залізничного району м.Львова вдруге пере-могла своїх суперників у телевізійній грі «Перегони», успішно наближаючись до фіналу. Основу команди склали вихованці Зразкової циркової студії «Львівські віртуози».

Телевізійна гра «Перегони» стала ще одним цікавим

досвідом для «Львівських віртуозів».

 

Осінню Лідерську школу районного учнівського парламенту було організовано ЦДЮТ Залізничного району м. Львова 24-25 жовтня 2015 року у мальовничих Карпатах.


КАНІКУЛИ, А ЛІДЕРИ ВЧАТЬСЯ!

Лідери учнівського парламенту отримали ще одну можливість перевірити себе в різноманітних конкурсах і відкрити нові таланти. Цього разу до районного парламенту приєднався парламент міський. Учнівські лідери Львова оцінили високий рівень організації навчання парламентарів у Залізничному районі.

Змістовно і весело пройшли заняття у Лідерській школі. Лідерська осіння школа згуртувала юних парламентарів.

Концерт художніх колективів ЦДЮТ Залізничного району м.Львова для воїнів-учасників АТО відбувся

15 жовтня 2015 року у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону Міністерства оборони України

з нагоди святкування Дня захисника Вітчизни.


 У СЕРЦІ ВДЯЧНІСТЬ І ЛЮБОВ

Свої виступи воїнам подарували творчі колективи ЦДЮТ

Залізничного району м.Львова: Народна капела бандуристок «Ягілка», Народний ансамбль сучасного танцю «Акверіас», Зразкова дитяча циркова студія «Львівські віртуози», Зразковий вокально-інструментальний  ансамбль  «Вишиваночка», театр моди «Сучасні Попелюшки» та вокально-хореографічний ансамбль «Веснянка».

Районний фестиваль учнівського самоврядування «Лідер року-2015» було проведено 29 вересня 2015 року в ЦДЮТ Залізничного району м. Львова.
 

ТАК ТРИМАТИ, ЛІДЕРИ!

Представники учнівських парламентів навчальних

закладів району прозвітували про свою роботу та показали свої здібності у різноманітних конкурсах: в інтелектуальному змаганні «Що? Де? Коли?», у пошуковому квесті, в танцювальному батлі. А в конкурсі на краще знання свого активу взяли участь вчителі-координатори учнівських парламентів. 

 

bottom of page