top of page

 Новини

 
 Інформація про масові заходи ЦДЮТ Залізничного району м. Львова

Гуртки. Львів

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про проведену

5 березня 2016 року лідерами районного учнівського парламенту 

благодійну поїздку  в с. Нагуєвичі Дрогобицького району.

 

З ПОКЛОНОМ ДО ФРАНКА

В Нагуєвичах юні парламентарі відвідали вихованців спеціалізованої школи-інтернату для дітей з порушенням зору. Діти отримали подарунки: настільні  та розвиваючі ігри, набори для ручної праці, канцтоваріи тощо. Учасники поїздки виступили зі своєю виставою-реквіємом, присвіченою річниці Майдану. Розповіли вони також про свої найкращі проекти 2015 року. Вихованці інтернату охоче спілкувались, ділились враженнями від вистави, знайомились, обмінювалися адресами та номерами телефонів. Учні-лідери відвідали також садибу Івана Франка і провели флешмоб біля пам’ятника великого поета, всі разом прочитавши напам’ять відомий вірш поета «Вічний революціонер». Ще учасники поїздки відвідали заповідник, де знаходиться «Стежка Франка».

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про проведений учнівським районним праламентом в приміщенні ЦДЮТ

вечір-реквієм, присвячений річниці Революції Гідності.

 

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Присутні на вечорі-реквіємі згадали події дворічної давнини, переглянувши створений активом районного парламенту відеосюжет про історію Майдану. Актив районного парламенту також показав виставу за власним сценарієм про героїв Революції Гідності. Особливим настроєм та емоційністю наділили вечір вдало підібраний музичний супровід і виконання учнями пісень.

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про

організоване гуртком "Юний журналіст" у співпраці з Інститутом екології засобів масової інформації та МКМЦ "Галицьке юнацтво" засідання  Круглого столу, яке проходило 22.03.2016 р. в ЛНУ ім. Ів. Франака.

 

МАНІПУЛЯТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ЗМІ:

ДЕ МЕЖА ПРИЙНЯТНОГО?

Саме такою була тема Круглого столу. З доповідями "Особ-ливості маніпулятивних технологій у ЗМІ", "Різновиди мані-пуляцій у ЗМІ", "Небезпека використання 25-го кад-ру", "Інформаційні маніпуляції як вид зброї під час інформа-ційної війни", які бурхливо обговорювались юними журналістами. Спілкувалися з учнями також викладачі кафедри нових медій факультету журналістики ЛНУ ім. Ів. Франка: зав. кафедрою, професор, доктор філологічних наук Б.В. Потятиник та доцент, канд. філологічних наук Н.Б. Габор. Про методи захисту від можливих негативних впливів в інформаційному просторі розповів співробітник Інституту екології засобів масової інформації ЛНУ ім. Ів.Франка П.М. Александров. 

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про

участь гуртків ЦДЮТ у роботі літніх таборів

 

ЛІТО-ЛІТЕЧКО

Влітку гуртки ЦДЮТ Залізничного району м. Львова співпрацювали з різноманітними таборами як району, так і міста. Серед таборів, у яких працювали наші гуртки, були також "Світанок" та "Супутник".

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про

дні відкритих дверей у ЦДЮТ у вересні 2015 року

ДВЕРІ ВІДКРИВАЄМО ДЛЯ ВСІХ

Познайомитись з роботою гуртків та студій ЦДЮТ Залізничного району м. Львова можна не тільки на нашому сайті. Щорічно у вересні ця одна з найстаріших установ позашкільної освіти у Львові проводить День відкритих дверей. Присутнім пропонується перегляд відеоматеріалів про роботу ЦДЮТ, ознайомлення з роботами гуртківців на різноманітних виставках. Бажаючі можуть поспілкуватись з викладачами та їхніми вихованцями. Відвідувачі можуть зануритись в атмосферу гурткових занять, отримати фахову консультацію, дізнатись про розклад занять та взяти із собою для більш детального ознайомлення багато рекламного матеріалу ЦДЮТ. Саме під час таких зустрічей і визначається майбутнє хобі (а інколи і професія) наших дітей.  

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про роботу

зимового районного табору, який у січні 2016 року 

працював на базі ЦДЮТ.

 

ПОЧАТОК РОКУ ДАРУЄ НОВІ ВІДКРИТТЯ

Ті, хто записався цього року до зимового табору, зробили свій відпочиноксвій відпочинок різноманітним, яскравим, багатим на спілкування з новими друзями і на відкриття у собі нових якостей та здібностей.У розкладі дня були захоплюючі майстер-класи з викладачами гуртків та студій ЦДЮТ, знайомство з творчими виставками, ігри, розваги, розминки, дитячі вистави, цікаве спілкування зі старшокласниками-студійцями та представниками районного учнівського парламенту. Вразили всіх безкоштовні екскурсії, організовані дирекцією ЦДЮТ. Крім того, щодня після майстер-класів у малечі залишалися, як подарунки, їхні роботи, зроблені під час занять. Дитячі враження-малюнки стали експонатами виставки «Веселі зимові канікули-2016».

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про проведений новорічний карнавал, організований для лідерів районного учнівського  самоврядування в приміщенні ЦДЮТ у січні 2016 р.

 

ЗИМА ЧАРІВНИХ СПОДІВАНЬ...

 

Квести, ігри, вікторини, співи і танці - такі розваги запропонували учні-організатори традиційного зимового карнавалу своїм одноліткам. Важливу роль відігравав карнавальний костюм - кожен постарався виглядати незвично, казково. Парламентарі Залізничного району вміють і працювати, і розважатися.

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про свою участь

у VI спеціалізованій виставці-ярмарку «Дитячий світ-2015»

10-13 грудня 2015 року.

 

ТЕРИТОРІЯ ДИТЯЧОГО ДОЗВІЛЛЯ

Педагоги та гуртківці ЦДЮТ протягом чотирьох днів проводили творчі майстер-класи, організовували розваги для відвідувачів виставки. Малеча приходила з батьками, старші діти – з друзями. Вони малювали під час майстер-класу «Арт-дизайн студії» та студій образотворчого мистецтва, ліпили з глини з викладачами гуртків «Художня кераміка» та «Скульптура», робили ляльок-мотанок (майстер-клас гуртка «М’яка іграшка та ужитково-декоративне мистецтво»), макетували газетну сторінку (майстер-клас гуртка «Юний журналіст»), робили прикраси з бісеру (майстер-клас гуртка «Бісероплетіння»), знайомилися з основами моделювання одягу (майстер-клас гуртка «Сучасні Попелюшки») тощо.

Увагу великої кількості глядачів привернув гала-концерт нашого позашкільного закладу. Вражаючими були виступи вихованців Народного ансамблю сучасного танцю «Акверіас», Зразкової циркової студії «Львівські віртуози», студії бального танцю «Аеліта», Зразкового вокально-інструментального ансамблю  «Вишиваночка», вокально-хореографічного ансамблю «Веснянка», представників Студії раннього розвитку дитини «Росинка», дитячої творчої майстерні «Соняшник». Ведучими концерту були студійці клубу «Дозвілля».

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про проведене

на базі ЦДЮТ Залізничного району м. Львова

1 грудня 2015 року гуртком "Юний журналіст"

засідання Круглого столу  

 

ШЛЯХИ ЗРОСТАННЯ ШОУ-МЕНІВ

Тема обговорення «Шляхи зростання шоу-менів» виявила достатню кількість білих плям у сучасному українському інформаційному просторі. Доля телевізійних шоу тісно переплелася з долею відомих і маловідомих шоу-менів. Як вони досягають успіху? Коли вирішують стати шоу-менами? Адже більшість з них не має не тільки журналістської освіти, але й театральної чи мистецтвознавчої. З якими труднощами зустрічаються виробники шоу-програм сьогодні? Як визначити межу дозволеного у шоу? Як захистити себе і співгромадян від можливих негативних впливів сучасної шоу-індустрії? Якими є закони успішного шоу?

Готуючись до цих запитань, гуртківці дослідили розвиток шоу-жанрів сучасності та творчі біографії найбільш відомих в Україні шоу-менів. На багатьох чекали справжні відкриття.

bottom of page