top of page

Гуртки. Львів

 Новини

 
 Інформація про масові заходи ЦДЮТ Залізничного району м.Львова

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про проведений у лютому-березні 2016 р. конкурс на кращий логотип-емблему ЦДЮТ, присвячений його 40-річчю. 

 

СКЛАДНИЙ ВИБІР

У конкурсі мали право взяти участь як викладачі, так і учні. Компетентне журі довго вибирало найкращу роботу серед великої кількості представлених. Остаточне рішення прийшло не одразу. Але результатом виявилися усі задоволені. Обрали одну з робіт, виконаних Р. Ю. Зубом, керівником гуртка художньої кераміки. Тепер це офіційний логотип нашої установи.

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про проведений

24 лютого 2016 року районним учнівським парламентом 

конкурс соціальних відеороликів 

ПРОБЛЕМИ РІДНОГО МІСТА

Як вирішити проблеми рідного міста? Що заважає і що може допомогти? Юні парламентарі навчальних закладів Залізничного району намагалися привернути увагу містян до своїх ідей та пропозицій з покращення життя у Львові. Зробили вони це у незвичний спосіб - створили власні відеоролики. Ініціатор конкурсу - районний учнівський парламент (куратор - Анісімо-ва Ж.К.). От що сказала про конкурс запрошена до участі в журі Ленць С.Б. (заст. редактора газети "Галицьке юнацтво"): "У вашому районі - надзвичайно талановиті школярі. Варто іншим брати з вас приклад".

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про проведений

гуртком "Юні журналісти" 16 лютого 2016 р.  

Круглий стіл "Обережно: фейкова журналістика!"

 

ЯК РОЗРІЗНИТИ ПРАВДУ?

В обговоренні проблемних питань ЗМІ на засіданні Круглого столу традиційно взяли участь як вихованці гуртка "Юні журналісти", так і викладачі факультету журналістики ЛНУ ім. Ів. Франка Б. Потятиник, Н. Габор, П. Александров.

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про реалізацію проекту "Моя Україна - джерело творчості".

СУЧАСНИЙ ПРОЕКТ

У межах проекту "Моя Україна - джерело творчості" гуртки, студії та художні колективи ЦДЮТ досліджують українські народні традиції, побут, народну творчість різних областей нашої держави. У квітні-травні вони звітували про результати своїх досліджень на виставках та концертах. А керівництво ЦДЮТ представило цей проект на міському конкурсі, де отримало схвальні відгуки. 

    

Гуртки. Львів

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про проведений  

20 травня 2016 р. гала-концерт за участю художніх колективів, гуртків та студій ЦДЮТ, присвячений його 40-річчю. 

 

СЕКРЕТИ УСПІХУ

Понад 45 різноманітних гуртків та студій ЦДЮТ Залізничного району м. Львова виховують майбутніх талановитих, самостійних, конкурентноспроможних громадян України. Цей найстаріший у Львові позашкільний заклад святкує своє 40-річчя. Гала-концерт, присвячений цій знаменній даті, став справжнім святом дружби, взаєморозуміння та взаємопідтримки. Відчувалося, що вихованці, педагоги та батьки - єдина родина, якою міцніє Україна!  

bottom of page