top of page

Про нас

Гуртки. Львів

Фасад ЦДЮТ_новий.JPG

Центр дитячої та юнацької творчості Залізничного району м.Львова (ЦДЮТ) – центр дозвілля дітей та юнацтва Залізничного району м. Львова, один із найбільших та найстаріших позашкільних закладів Львова, заснований у 1976 році. Сьогодні тут навчається близько 2100 гуртківців від 3-х до 18-ти років. Гуртками ЦДЮТ охоплено усі мікрорайони Залізничного району. Тут діє чотири колективи зі званням «Народний колектив» і два колективи зі званням «Зразковий колектив». Усі гуртки та студії за час існування установи неодноразово були призерами міських та обласних конкурсів, багато гуртків стали лауреатами Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.

 

Педагоги ЦДЮТ – це натхненники та ініціатори проведення багатьох масових заходів. ЦДЮТ став провідним методичним центром з питань залучення дітей до активної творчої діяльності. Так, за багато років педагогічним колективом Центру дитячої та юнацької творчості було розроблено авторські методики проведення заходів, які стали традиційними у м.Львові. Це пісенний фестиваль «Сурми звитяги», конкурс «Краєзнавець», конкурс-гра «Казковий світ», пісенні конкурси «Веселі нотки» та «Пісенний вернісаж», конкурс «Талановиті та найкращі», медіа-фест «Інформаційний простір. Учнівські ЗМІ», Учнівський фестиваль короткометражних фільмів "ПозитивWOW!" тощо.

Завдяки активній участі гуртківців у найрізноманітніших проєктах ЦДЮТ у них формуються необхідні для подальшого життя компетентності. 

Незабутніми та яскравими залишаються в пам’яті дітей художні виставки та творчі огляди. Спільно із відділом освіти Шевченківського та Залізничного районів м. Львова і методичними об’єднаннями вчителів працівники ЦДЮТ розробляють положення та умови районних етапів різноманітних конкурсів-оглядів, таких як «Таланти твої, Україно!», «Різдвяні свята», «Великодня писанка», «Зелений вогник», «Квітковий вернісаж».

Надзвичайно цікавими й популярними серед старшокласників стали такі творчо-інтелектуальні конкурси, як «Дебати», «КВК юних інспекторів руху», «КВК юних рятівників», такі тематичні розважальні програми, як «Українські вечорниці», «Творчі зустрічі з відомими людьми», «Осінній бал», виїзні заходи та проекти «Школи лідерів учнівського самоврядування».

 

Робота в гуртках та студіях ЦДЮТ Залізничного району м. Львова допомагає кожній дитині знайти заняття до душі, максимально розвинути свої здібності, отримати початкові допрофесійні знання та навички, цікаво і з користю провести свій вільний час. До гурткової роботи залучаються і батьки.

Гуртки. Львів
Гуртки. Львів

Про нас пишуть

bottom of page