top of page

Гуртки. Львів

 Новини

 
 Інформація про масові заходи ЦДЮТ Залізничного району м.Львова

УКРАЇНСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ В ЦДЮТ

24.01.2017 в ЦДЮТ Залізничного району м. Львова відбувся святковий виховний захід "Українські вечорниці". Участь у вечорницях взяли вихованці наступних гуртків: "Учнівське самоврядування" (кер. Н. Яцула), "Дозвілля" (кер. Т. Кучма-Мікац), "Народний ансамбль сучасного танцю "Акверіас" (кер. О. Лань), "Моделювання та конструювання олягу "Сучасні попелюшки" (кер. В. Козачук). Захід завершився спільним виконанням коляди та українською дискотекою для наших вихованців. Дискотека супроводжувалась цікавими конкурсами. Ми продовжуємо працювати над впровадженням змістовного дозвілля учнівської молоді, залучення її до активного відпочинку та реалізації свого творчого потенціалу!!!

ШЛЯХ ВІД ХОБІ ДО ПРОФЕСІЇ

Стрімкий розвиток сучасних мас-медіа призвів до появи нової професії – блогер. Хто вони такі – ці блогери? Що робить їх відомими? Чи існують небезпеки на їхньому шляху? Чи є корисною для спільноти їхня творчість? Якими законами та морально-етичними правилами мають послуговуватися блогери у своїй праці? Що треба враховувати, створюючи власний блог? На ці та інші запитання намагалися знайти відповіді юні журналісти – учасники засідання Круглого столу за темою «Блогери. Шлях від хобі до професії», яке проходило 9 грудня на факультеті журналістики ЛНУ ім. Ів. Франка.  Це засідання – дванадцяте з циклу «Сучасні проблеми ЗМІ», організованих та проведених гуртком «Юні журналісти».

"СОНЯШНИК" ТЯГНЕТЬСЯ ДО СОНЦЯ!

«Соняшник»став Зразковою дитячою творчою майстернею! 

Тут навчають співу, акторському і образотворчому мистецтвам, хореографії. Діти отримують навички і знання, які їм знадобляться у житті, привчаються до дисципліни. Також ми звикаємо працювати й у нас розвивається пам'ять. Я 5 років займаюсь у «Соняшнику». Цей колектив зіграв велику роль у моєму житті. Я стала більш впевненою у собі, навчилася працювати в команді і орієнтуватися в незвичайних ситуаціях. Адже на сцені трапляється різнеJ. Я зіграла багато цікавих ролей: Незнайку, Лисичку, Махмутка, Маму Жабу та багато інших. Ще я у «Соняшнику» вчуся малювати, співати, знаю танцювальні рухи,  читаю вірші і навіть  їх пишу. Ось один з них.

ПЕРШІ КРОКИ У ВЕЛИКУ МУЗИКУ

Зразковий вокально-інструментальний ансамбль «Вишиваночка» Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова (художній керівник Михайло Миколайович Тивонюк) – лауреат багатьох обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. Своє 15-річчя колектив відсвяткував урочистим концертом 28 жовтня в приміщенні актового залу СЗШ № 40 м.Львова. Творчий звіт «Вишиваночки» – складова проекту ЦДЮТ Залізничного району м. Львова «Моя Україна – джерело творчості».

ЗВИТЯЖНІ СУРМИ

На виконання наказу відділу освіти № від 10.09.2016р. “Про проведення районного етапу ХVІІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», з метою широкого пропагування серед дітей та юнацтва кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчення пісенної спадщини Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасної української молодіжної патріотичної пісні, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах, Революції Гідності  на базі ССЗШ№18 та СЗШ№65 відбувся районний етап Фестивалю в якому взяли участь більшість навчальних закладів району.

bottom of page