top of page

 Новини

 
 Інформація про масові заходи ЦДЮТ Залізничного району м.Львова

Гуртки. Львів

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про участь 24 серпня 2016 р. колективів та гуртків ЦДЮТ у святкуванні 

Дня Незалежності України. 

СВЯТО НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Нове покоління святкує 25-літній ювілей своєї рідної держави України. Разом з ними - старші наставники. Гуртки, студії та художні колективи ЦДЮТ Залізничного району м. Львова до ювілею підготували велику концертну програму, майстер-класи, виставки дитячих творчих доробків, які представили широкому загалу львів’ян та гостям міста 24 серпня на площі Святого Юра.

    

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про

початок нового навчального року в ЦДЮТ

і про набір вихованців у гуртки, студії та художні колективи. 

ВІДЧУЙТЕ РАДІСТЬ ТВОРЧОСТІ

Вже 40 років один з найбільших позашкільних освітніх закладів України - ЦДЮТ Залізничного району м. Львова - приймає до лав своїх вихованців обдарованих дітей. Ми пишаємося своїми випускниками, які, завдяки навчанню у нас, оволоділи першими майстерними навичками та зробили свій перший крок у професію. А ті, хто не зробив професією своє хобі, насолоджуються у своєму дорослому житті можливістю розкривати нові горизонти творчості. Завітайте до нас - і ви будете нам вдячні! Запис проводиться протягом усього навчального року.

    

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про

проведену районним учнівським парламентом 

15 вересня 2016 року

благочинну вечірку "В колі друзів".

ЯСКРАВИЙ ПОЧАТОК

Як швидко можуть стати друзями незнайомі люди? «За одну годину», – скажуть вам учасники благодійної вечірки «В колі друзів», яка проходила у ЦДЮТ Залізничного району м. Львова 15 вересня цього року. Організатор – учнівський парламент Залізничного району м.Львова (куратор - Анісімова Ж.К.). Зібрані під час благочинної акції канцтовари для дітей зі Сходу України юні парламентарі передадуть в місто Красногорлівку, де нещодавно було зруйновано багато шкіл. «Тамтешнім дітям, як нікому іншому, потрібна допомога, і ми щиро раді, що у нашому місті є люди, небайдужі до цього», – говорить Каріна Рудницька, організатор вечірки (учениця 9-В класу СЗШ№75).

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про

проведену районним учнівським парламентом

17-18 жовтня 2016 року в Карпатах осінню Лідерську школу

ВЧИМОСЯ ВЕСЕЛО!

Традиційними стали у нашому районі виїзні заняття школи учнівського активу, які проводяться під час канікул і постійним організатором яких є районний учнівський парламент (куратор Анісімова Ж.К.). Цього разу програму занять склали Марта Антоняк, Влад Дмитрів, Каріна Рудницька (активісти районного учнівського парламенту). Були навчальні тренінги: «Розвиток лідерських якостей», «Розробка та організація заходів, акцій і проектів», «Як шкідливі звички змінюють людину», «Волонтерство». А ще спортивний квест і похід на водоспад Кам’янка та до Журавлиного озера. До культурної програми увійшли також перегляд і обговорення фільму «Чорно-біле кіно», конкурс  талантів, фото-квест. 

Новообрані юні парламентарі мали змогу не тільки повчитися, але й здружитися.

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про

відкриття 20 жовтня 2016 року персональної виставки

Уляни Харук – вихованки гуртка «Бісероплетіння»

СВЯТО МАЙСТЕРНОСТІ

Учасниками та глядачами надзвичайного дійства 20 жовтня стали гуртківці та гості ЦДЮТ Залізничного району м. Львова. В межах проекту «Україна – джерело творчості» відбулося відкриття персональної виставки Уляни Харук. Юна майстриня представляла свої роботи з бісеру. У гуртку «Бісероплетіння» (керівник Мота Г.І.) Уляна Харук займається вже понад  7 років. За цей час дівчина оволоділа різноманітними технологіями роботи з бісером: створює  сіточки, ґердани, намиста, браслети, сережки, вироби з дроту, вишиває бісером, займається ткацтвом з бісеру та гачкуванням з бісеру. Вона - учасник багатьох колективних виставок ЦДЮТ  Залізничного району м.Львова, районних, міських та обласних конкурсів, різноманітних майстер-класів.

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Залізничного району м. Львова повідомляє про

проведений 28.10.2016 р. районний медіа-фест «Інформаційний простір. Учнівські ЗМІ»

ПРОСТІР УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Метою щорічного районного медіа-фесту є залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до активної громадської діяльності в інформаційному просторі, заохочення їх до самостійної творчої реалізації у створенні власної медіа-продукції. Представники учнівських редакцій навчальних закладів нашого району  збираються для демонстрації досягнень своїх учнівських ЗМІ та обміну досвідом між учнівськими редакціями задля пропагування демократичних засад їхньої роботи і дослідження особливостей журналістської професії.

Почесними гостями на медіа-фесті були заст. редактора газети «Галицьке юнацтво» Ленць С. Б., співробітник Інституту екології ЗМІ Александров П. М. та студентка 1-го курсу факультету журналістики НУ «Львіська Політехніка» Діана Васильків.

Учнівські редакції представляли газети і презентації про свою роботу. Журі було в захопленні, здивувати змогли усі: ...................

bottom of page